Центр утеплення фасадів

IQ Energy

це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів.

Ми цінуємо і поважаємо кожного клієнта, тому пропонуємо гнучку систему лояльності для наших постійних клієнтів.
Більш того, ми є учасниками програми IQ Energy — унікальної фінансової державної програми, розробленої для підвищення енергоефективності житлового сектора України.
Для того щоб стати учасником програми важливо забезпечувати теплоізоляцію за допомогою високопродуктивних енергоефективних технологій, які дозволяють досягти як мінімум на 20% більшої енергоефективності, ніж в середньому по ринку.
Продукція Izovat повністю відповідає цим вимогам, що підтверджено високими стандартами і включенням її в каталог енергоефективного обладнання, тому співпрацюючи з нами ви можете розраховувати на держ. компенсацію.
Програма підтримки фінансується за рахунок грантових коштів на загальну суму в 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в області енергоефективності та екології, а також грантом технічної допомоги для реалізації програми, що надаються від Швеції і Е5Р в рівних частках.
Компенсація становить 35% від суми кредиту на підвищення енергоефективності будинку (включаючи доставку і монтажні роботи) і може досягати 3000 євро. Гарантований відсоток — 35% незалежно від кількості продуктів, обраних з Каталогу Технологій.
Зробіть свій будинок максимально енергоефективним і при цьому заощаджуйте до 3000 євро, замовляючи всі необхідні теплоізоляційні матеріали в нашому центрі утеплення фасадів.