- Утеплення фасадів
- Утеплювачі Sweetondale
- Утеплювач вентильованих покрівель
- Утеплювач плоских покрівель
- Утеплювач для скатних та мансардних покрівель
- Утеплювач для камінів
- Утеплювач для підлоги
Утеплювач для скатних та мансардних покрівель
Утеплювач для скатних покрівель - один з найбільш затребуваних і популярних матеріалів для теплоізоляції. Вся справа в тому, що скатна конструкція частіше, ніж інші використовується в приватному будівництві, адже дозволяє обладнати додаткову комору, майстерню, горище або навіть житлове приміщення.
Утеплювач для скатних покрівель - один з найбільш затребуваних і популярних матеріалів для теплоізоляції. Вся справа в тому, що скатна конструкція частіше, ніж інші використовується в приватному будівництві, адже дозволяє обладнати додаткову комору, майстерню, горище або навіть житлове приміщення.
Головна перевага похилого даху - на ньому не затримуються опади, що дозволяє запобігти передчасному руйнуванню конструкції, але при цьому наявність кутів вимагає особливої уваги до організації теплоізоляції. Так, в даному випадку не можна використовувати сипучі, рідкі і важкі матеріали, оскільки вони будуть просто зміщуватися по схилу.
Особливості утеплювача для скатної покрівлі
Обираючи теплоізоляцію для даху такого типу важливо ще на початковому етапі визначитися - чи буде в подальшому облаштоване житлове приміщення чи ні. Якщо простір під покрівлею буде використовуватися як житловий - слід обрати утеплювач, який характеризується високою паропроникністю і відмінною стійкістю до горіння.
Хорошим вибором у даному випадку стане теплоізоляція на основі базальтових волокон. Яскравий приклад такої - утеплювач Izovat. Матеріал відрізняється низьким показником теплопровідності, негорючістю, хорошою паропроникністю, екологічністю, легкою вагою і простотою монтажу. Крім того, в мінераловатних утеплювачах не заводяться комахи, що особливо важливо в разі утеплення приватних будинків.
При кутах нахилу до 60% відмінним вибором стануть утеплювачі Izovat LS і Izovat 30. Якщо ж кут нахилу більше 60%, тоді варто звернути увагу на Izovat 40.
Усі види утеплювача цієї торгової марки не містять шкідливих токсичних речовин і забезпечують відмінну звукоізоляцію. Унікальна структура дозволяє теплоізоляції приймати будь-яку форму, при цьому зберігаючи основні властивості, що особливо важливо під час організації утеплення скатних дахів.
Окремої уваги заслуговує легкість і простота монтажу утеплювача Izovat. Матеріал поставляється у вигляді плит, які легко деформуються, при цьому не втрачаючи основних експлуатаційних властивостей. Плити теплоізоляції легко стискаються і розташовуються між стропилами, а потім розправляються, забезпечуючи надійне утеплення даху по всій площі.
Якщо ж приміщення під дахом буде нежитловим можна використовувати не тільки базальтову вату, але і пінополістирол. Цей матеріал відрізняється легкою вагою, хорошими тепло- і звукоізоляційними властивостями. Що стосується недоліків, то до основних відносять: горючість, погану гідроізоляцію, схильність до руйнування під впливом високих температур.
Ще один варіант утеплювача для скатної покрівлі - целюлоза. Це порівняно новий матеріал, який характеризується низькою теплопровідністю, непоганою здатністю пропускати повітря, стійкістю до дії високих температур, негорючістю. Що стосується недоліків, то це в першу чергу досить висока вартість, а також невеликий асортимент варіантів, що ускладнює вибір оптимального виду за технічними параметрами. Крім того, використовуючи цей матеріал як утеплювач важливо доповнювати теплоізоляцію гідроізоляцією для запобігання проникнення вологи всередину приміщення і формування комфортного мікроклімату.
Купити високоякісний утеплювач Izovat на основі базальтових волокон в Києві за доступною ціною можна в інтернет-магазині Пан Тепло. Компанія - офіційний постачальник продукції торгової марки Izovat в Україні та гарантує якість і високі експлуатаційні характеристики утеплювачів. На сайті можна купити матеріали для теплоізоляції скатної покрівлі різної товщини, що дозволяє обрати найбільш оптимальний варіант в залежності від особливостей конструкції та матеріалу даху, кліматичних характеристик місцевості, використання простору під покрівлею і так далі.